בעלת תואר במדעי החברה באונ' העברית ונסיון רב בחינוך לגיל הרך.

לפני חמש שנים, בהיותי אמא צעירה לילד אחד ובציפייה לילד שני, החלטתי שאני עוזבת עבודה מסודרת, עבודה משרדית, נוחה מאוד ו"מרשימה" מאוד, ויוצאת אל דרך חדשה... אל האהבה האמתית שלי, אל הגשמת החלום... הצגות וילדים... לא ידעתי אם אצליח ולאן אתפתח.. ידעתי רק שאני שומעת לליבי, אוהבת להצחיק ילדים, לראות אותם נכנסים יחד איתי לתוך הסיפור , ונהנית להיות בחברתם...  

אט אט החלום התפתח ומעבודה שהתחילה בשעות סיפור בגני ילדים, עברתי לספריות ציבוריות ושם פנו אליי אימהות בבקשה להגיע ולחגוג ימי הולדת לילדיהם... לאור הביקוש, החלטתי לפתח את התיאטרון והיום אנחנו צוות, משפחה של מפעילות אשר נבחרה בקפידה, שעובדות יחד כבר ארבע שנים.

 

תיאטרון סיפור "רות בארץ הסיפורים" הינו שילוב בין שתי אהבות גדולות שלי: ילדים ותיאטרון, לכן אני מרגישה כי בכל בוקר אני מגשימה חלום ומציגה את ההצגות באהבה, שמחת חיים, סבלנות והתלהבות.

את ההצגות פיתחתי לפי הגישה האישית שלי, הצגות לא רועשות, בגובה העיניים, עם מסר חינוכי, שמחת חיים, כבוד לילד ושיתופו בהצגה, באופן שמתאים לו.

תיאטרון סיפור "רות בארץ הסיפורים" מעניק לילדים קסם וחויה בשפה נעימה ברורה ותקנית.

הבובות ואביזרי התיאטרון מושקעים ונבחרים בקפידה, לכל הצגה יש תפאורה מרשימה, צבעונית ומקורית הנעשית בהזמנה ע"י מעצבי תפאורה ומאיירים.

הילדים נחשפים בהצגה לסוגים שונים של מוסיקה וצלילים (מוסיקה אירית, קלאסית, קברטית) וכמובן גם שירי ילדות אהובים ומוכרים.

בהצגות, בשעת סיפור, ובהפעלות ימי הולדת ,הילדים הופכים לשותפים פעילים באמצעות תחפושות, שירים וריקודים.

באמצעות החויה והקסם הויזואלי, ההצגות מעבירות לילדים ערכים, ומסרים חינוכיים כמו חברות, משפחה, שיתוף כבוד לחבר וקבלת השונה ועוד, כל זאת בצורה מרתקת ומהנה.

 

תיאטרון – סיפור "רות בארץ הסיפורים" מופיע בגני ילדים פרטיים, בויצו ונעמ"ת (מתאים גם לחינוך מיוחד), בשעות סיפור בספריות ובמתנ"סים, פעילות הורים וילדים, ימי כיף ,ימי הולדת, בריתות ובעצם בכל מקום שיש ילדים סקרניים.

נשמח להפוך את מסיבת יום ההולדת או חגיגית ברית של ילדכם לחוויה נעימה שלא תישכח, או לפעילות גן הילדים הבאה שלכם.

אני גאה לספר לכם כי הפעלות ימי הולדת של "רות בארץ הסיפורים", הפכו למותג בזכות האיכות, היחס לילדים, עדינות, רגישות, מקצועיות ושירותיות.

תיאטרון סיפור "רות בארץ הסיפורים" מתאים לגילאי 2.5-7.

 

להתראות בקרוב,

 

רות רונן, תיאטרון סיפור "רות בארץ הסיפורים"