יום הולדת לשבור את הקרח ( אלזה ואנה) 

מה כבר לא נאמר על יום הולדת לשבור את הקרח וכמה מפעילים וימי הולדת לשבור את הקרח צצו כמו פטריות אחרי הגשם.. או יותר נכון, אחרי השלג...

אז אם את פה, קוראת את הדף הזה, סביר להניח שגם בתך, ילדה בת 4-7 , גם היא התמכרה לשתי הדמויוות, שתי האחיות אלזה ואנה.. ובטח אתם שומעים בבית נון סטופ את השיר "לשחרר לעזוב וללכת עד הסוף.. או אולי בתכם בת הארבע יודעת אנגלית בזכות השיר הזה let it go ... ? 

 

ואני אומרת .. למה לא ?!

הרי מדובר בסרט לשבור את הקרח בסרט שהוא אהבה בין שתי אחיות, אהבה שלא מוותרת ושמגלה לנו שהפחד יכול להקפיא ולשתק.. אבל בכוח האהבה אפשר ליצור דברים יפים ולהפשיר את הקרח....

וזה גם המסר ביום הולדת לשבור את הקרח, יום הולדת אלזה ואנה,  שאני מעבירה לילדים בהפעלת יום הולדת לשבור את הקרח.

 

אז מה עושים ביום הולדת לשבור את הקרח עם רות בארץ הסיפורים :

 

ילדת יום ההולדת תבחר להיות אלזה או אנה  ( רוב הסיכויים שילדת יום ההולדת תרצה להיות אלזה.. למרות שאנה היא הגיבורה האמיתית בסרט וגם השמלה שלה יותר יפה)

.אבל אלזה .. נו .. מה נאמר עליה.. בעלת הכוחות להקפיא.. עם השיער הבלונדיני.. כבר בגיל הזה אנחנו כנראה "מבינות את עובדות החיים " ( כמובן שנאמר בסרקזם , אני ממש לא חושבת כך..) 

 

נעלה את ההצגה של לשבור את הקרח עם תפאורה מיוחדת של ממלכת ארנדל הקפואה שנתפרה במיוחד להפעלה זו.

אולף, הרי הוא בובת השלג שאלזה ואנה שיחקו בו בילדות, ולנו יש בובת כפפה גדולה של אולף שהילדים יחבקו כי אולף אומר  : "קוראים לי אולף ואני אוהב להיות מחובק "

נשמע ממש את הסיפור, איך אלזה גילתה את הכוחות שלה, ולמה היא מתרחקת מאנה אחותה האהובה, נגיע אל ממלכת ארנדל ביום ההכתרה ואז גם כולם יתחפשו ( גלימות לבנים ושמלות של נסיכות לבנות) , נצפה באלזה שמקפיאה את כל הילדים, נרקוד לצלילי השירים האהובים וכמובן בסוף גם פתיתי שלג רכים יכסו אותנו.. ( מכונת שלג ) 

 

בתחילת ההפעלה גם נאפר את הילדים לפי רצונם, משחקים ושירים ואז רק נתחיל בהצגה "לשבור את הקרח".

לסיום כמובן, טקס העוגה וחלוקת פרסים.

משך ההפעלה שעתיים והיא מתאימה לבנים ובנות כאחד. 

יש אפשרות לחגוג גם לשתי בנות ובדרך כלל שתיהן תרצנה להיות אלזה וחברה נוספת שהן תבחרנה תהיה אנה..

 

מבטיחה לכן, הצגה איכותית, הילדים יהנו מלשמוע את הסיפור ולהשתתף בו.

רות בארץ הסיפורים